Destek Hattı

HAKKIMIZDA

2001 Yılında 3000 M2 Kapalı Alandan Oluşan 2 Fabrika İle Başlayan Başarı Hikâyesi.2022 Yılında 120.000 M2 Kapalı Alanda Dünyanın Çeşitli Bölgelerinde 10 Tesis Ve 128 Metre Tünel Fırın Kapasitesi İle Devam Etmektedir.

            Ürünlerimizin Dünyada Musluk Üreticileri Arasında İlk Beş Üretici Arasına Girmesindeki En Önemli Unsurlar. Döküm, Dövme, Polisaj, Kaplama Ve Montaj Yaparak Armatür Üretiminin Her Aşamasını Sahip Olduğu Uluslararası Kalite Standartları Çerçevesinde Kendi Tesislerinde Gerçekleştirmektedir. Tüm Ürünlerimizde Kullanılan Katı Pirinç Gövde, Seramik Kartuşlar,10 Mikron Kalınlığında Pvd Kaplama Kalitesi,Dünyaca Ünlü Schnelle Akış Düzenleyici Sistemimiz Yanı Sıra Profesyonel Bir Üretici Olarak, Kalite Kontrolüne Her Zaman Büyük Önem Veriyoruz.”

Kaplama Teknolojisini Pvd (Physical Vapor Deposition) Teknolojisi İle Geliştiren Schnelle, Farklı Zevklere Hitap Eden Krom,Altın, Siyah , Platin, Bakır Gibi Renkleri Bu Teknolojiyi Kullanarak Üretmektedir. Armatür Kullanımında En Çok Karşılaşılan Sorun, Armatürün Kaplamasının Çizilmesi, Matlaşması Ve İlk Günkü Parlaklığını Kaybetmesidir. Pvd Teknolojisi İle Renklendirilmiş Armatürlerin İse Kimyasal Temizlik Malzemelerinin Sebep Olduğu Yıpratma, Matlaştırma Ve Çizilmeye Karşı Mukavemeti Yüksektir.

            Mükemmel Kalite Seviyelerinin Korunmasını Sağlamak İçin Uluslararası Standartlara Sıkı Sıkıya Uygun Bir Qc Politikası Uyguladık. Dünya Çapında Tescilli "Schnelle" Ticari Markamız Altında Pazarlanan Ürünlerimiz Tüm Ev Ve Ticari Uygulamalar İçin Uygundur. Uluslararası Pazarın Gereksinimleri Göz Önünde Bulundurularak Tasarlanmış, Musluklarımız Çok Sayıda Stil Ve Özellikte Mevcuttur. Ayrıca, Müşterilerin Özel Siparişlerini Tamamlayabilir Ve Farklı Yüzeylere Sahip Ürünler Sağlayabiliriz. Şu Anda Yıllık 5.000.000.000 Usd'yi Aşan Satış Ciroları İle .Üstün Kalite, Çekici Tasarımlar Ve Uygun Fiyatlandırma Ana Avantajlarımızdır.

Ürünlerimize Yurtiçinde Ve Yurtdışında Daha Fazla Rekabet Gücü Sağlar. Deneyimli Ticaret Kadromuz Her Zaman Müşterilerimize Hizmet Vermeye Hazırdır. Müşterilerin İhtiyaçlarını Karşılayarak. Dürüstlük, Eşitlik Ve Karşılıklı Yarar Temelinde Daha Fazla Müşteriyle Uzun Vadeli Bir İş İlişkisi Kurabileceğimizi İçtenlikle Umuyoruz.

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın