Destek Hattı
Filtre
Filtre
Fiyat
  • ₺22.500,00 - ₺24.000,00

Model

AKILLI MUTFAK EVYELERİ

Akıllı Eyve : Yeni Nesil Mutfak Eviyesi Teknolojisi

 

Son Yıllarda Revaçta olan Akılı evlerin yerini akıllı ürünler almaya başladı. Bunun en önemli sebebi, arıza verdiği zaman tüm ürünlerin bundan etkilenmesi oldu. 2023 trendi ise akıllı ev ürünleri. Bu ürünlerde şu anda çok gündeme gelen ürün akıllı evye. Akıllı evyeler henüz yaygınlaşmamış olsa da, yakın gelecekte mutfaklarda daha sık görmeye başlayacağımız bir teknoloji. Bu teknolojinin, mutfaktaki işlerimizi kolaylaştırmanın yanı sıra, yaşam kalitemizi de artıracağı öngörülüyor.

Akıllı evyeler, mutfaktaki işlerimizi kolaylaştırmanın yanı sıra, yaşam kalitemizi de artırabilir. İşte akıllı evyeler sayesinde kazanabileceğimiz bazı faydalar:

·         Su ve hava karışımı en üst seviyede olduğundan dolayı az su ile daha kaliteli yıkama deneyimi sağlar.

·         Deterjan kullanımınızı azaltır.

·         Evye üzerindeki sayısız özellik ve parçalardan dolayı zaman tasarrufu sağlar.

·         Üzerindeki pvd kaplama sayesinde mikrop barındırmaz. Daha sağlıklı bir evye deneyimi yaşamanızı sağlar.

·         Ve tabiki çalışan kadınların baş belası bulaşık yıkama olayını eğlenceli hale getirir.

Akıllı Evye nedir

Akıllı evyeler komplike ürünlerdir. Bir çok farklı işlevdeki ürünü tek bünyede barındırdığı için kullanımı kolaylaştırırlar. Dijital termostatik batarya, Lcd ekran,  Bardak Yıkama aparatı, sıvı sabunluk, Mutfak Bataryası Ve Arıtma musluğu ana gövde üzerinde bulunur. Ayrıca Yıkama Kabı. Süzgeç, Doğrama Tahtası gibi ek aksesuarları da içinde barındırır. Kullanımı kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir. Yaşam kalitenizi arttırır ve mutfağınızda en beğenilen ürünlerin başında gelir.

 

Akıllı evye Modelleri

Akıllı evyeler aşağıdaki gibi çeşitli özellikler ile donatılabilir.

Akıllı evyeler 3 farklı modelde piyasaya sunulmuştur. En donanımlı model üzerinde 4 su çıkışı olan modeldir. Ürünün üzerinde Ana musluk çıkışı dışında  2 adet şelale akışı ve 1 bardak yıkayıcı bulunur.

Orta donanımlı pakette model üzerinde 3 su çıkışı olan modeldir. Ürünün üzerinde Ana musluk çıkışı dışında  1 adet şelale akışı ve 1 bardak yıkayıcı bulunur.

Baz pakette ise model üzerinde 3 su çıkışı olan modeldir. Ürünün üzerinde Ana musluk çıkışı dışında  1 adet şelale akışı ve 1 bardak yıkayıcı bulunur. Ancak bu ürünün tüm parçaları manuel çalışır.

Akıllı Evye Fiyatları

Akıllı evye ürünleri her üründe olduğu gibi üretim kalitesine göre değişmektedir. Baz paket ürünler en uygun fiyatlı olan modellerdir. Daha fazla özellikleri olan ürün tercih ettiğinizde fiyatlar artmaktadır. 2023 eylül ayı itibari ile 14.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Tabi ki her evye aynı kalitede değildir. 

Ürünün çelik kalitesi, kaplama kalitesi, üzerinde bulunan ekipmanların kalitesi, musluk kalıbında kullanılan prinç kalitesi yani flex hortumuna kadar kalitesi ürünün fiyatında etkilidir. Herhangi bir marka olmayan, servis ağı olmayan firmaların ürünlerini tercih etmemenizi öneririz. Çünkü bir gün gece şebeke basıncı yükseldiğinde patlayan musluk hortumu ile baş başa kalabilirsiniz. Ve zararınızı tazmin edemezsiniz. Bulunduğunuz bölgeye servis hizmeti veren bir markadan tercih etmenizi tavsiye ederiz. Turuncu sayfaları olan yapı marketler veya e-ticaret siteleri maalesef size bu hizmeti vermeyecektir.

Schnelle markası tarafından üretilen mutfak evyeleri alman patentli ve alman teknolojisi ile el yapımı olarak üretilmektedir. 5 yıl servis garantisi ile güvenli ve uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar. Sizde schnelle kalitesini mutfağınızda yaşamak isterseniz https://schnelle.com.tr/45-akilli-mutfak-evyeleri sayfamızı inceleyerek ihtiyacınıza yada bütçenize uygun bir ürün seçebilirsiniz.

Daha fazla gösterShow less
Filtre

Ayarlar

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın